Wyłączny dystrybutor wyrobów medycznych Grena i Serres w Polsce.

Konkurs z nagrodami

Grudzień to zwykle czas prezentów i miłych niespodzianek. Dla nas to także mała rocznica, bo mija właśnie rok od wprowadzenia na rynek naszego hemostatyku 4SEAL®, który jak widzimy już udowodnił, że daje radę w praktyce, bo cieszy się coraz większą popularnością. Postanowiliśmy więc połączyć te dwie miłe okazje i rozdać kilka prezentów, do których pretekstem będzie nasz konkurs z Mikołajem. Zapraszamy do wymyślenia hasła dla naszego wyrobu 4SEAL®. Mówią o nim, że zapewnia bardzo szybką hemostazę. A co to znaczy, to Wy wiecie najlepiej!

Konkurs z Mikołajem (2)

Najciekawsze nadesłane hasło nagrodzimy ciśnieniowym ekspresem do kawy !!!centered image

Konkurs z Mikołajem (3)

Ponadto, kto od 6 do 9 grudnia odpowie na dwa proste pytania i zaproponuje hasło od razu dostaje trzy prezenty: kawę, nasz kubek z Siostrą Bożenną oraz kalendarz Beryl Med na 2023r.

centered image

Konkurs z Mikołajem (4)

centered imagePo 9 grudnia kolejnych 100 uczestników obdarujemy super zestawem trzech kaw z Ameryki Płd.

centered image

Kto potrzebuje więcej czasu – poczekamy. Konkurs trwa do końca 2022 roku.


Przyznamy też cztery nagrody drugiego stopnia - czajniki bezprzewodowe. Wynik konkursu ogłosimy do 20.01.2023r.


4SEAL®

Konkurs jest skierowany środowiska pielęgniarskiego w Polsce!

Regulamin konkursu określa wszystkie zasady i szczegółowe postanowienia.

Weź udział w konkursie

KONKURS ROZSTRZYGNIĘTY !!


Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia i twórcze zaangażowanie z nadzieją, że wszyscy uczestniczy mieli troszkę radości i zabawy. Bardzo mile nas zaskoczyła duża liczba zgłoszeń. Państwa pomysłowość jest nieograniczona i gdyby miała najlepsze hasło wybrać jedna osoba to obiektywnie nie podołałaby temu zadaniu. Dlatego aby zobiektywizować wynik w naszym konkursie wyboru dokonaliśmy przez kilkuosobowe jury. Było dużo haseł zbliżonych, więc informujemy, że dla jury były istotne niuanse związane z umiejscowieniem nazwy wyrobu, oryginalność, dopasowanie do charakteru i specyfiki produktu. Najwięcej głosów uzyskało hasło nadesłane przez Panią Pielęgniarkę z placówki w Wadowicach: "Jeśli rana mocno krwawi 4SEAL sprawnie to naprawi" - za to zgodnie z regulaminem przyznajemy nagrodę główną.


Nagrody drugiego stopnia otrzymają:

- Pani Pielęgniarka z Sochaczewa

- Pan Ratownik z Zabrza

- Pani Położna z Katowic

- Pani Pielęgniarka z Warszawy


W celu przekazania nagród skontaktujemy się z Państwem do końca stycznia br.


Nagrody za nadesłanie odpowiedzi i haseł wciąż jeszcze wysyłamy. Liczba zgłoszeń spowodowała, że zakończymy to na koniec stycznia. Nagrody wysyłamy na adres podany w zgłoszeniu do konkursu, natomiast na inny adres każdemu uczestnikowi, który podał zmianę w odpowiedzi na przesłane przez nas mailowe potwierdzenie uczestnictwa.

Informujemy również, że nagrody trafiają wyłącznie do osób, które spełniły warunki regulaminowe, podały hasło i odpowiedziały poprawnie na pytania - dobre odpowiedzi to 1) Finlandia i 2) tak, bezwarunkowo.


Wkrótce spodziewajcie się kolejnych akcji. W tym roku obchodzimy jubileusz działalności na rynku wyrobów medycznych, więc przyszykujemy kolejne atrakcje. Będzie ciekawie, obserwujcie . 😁


Centrala

ul. Rtm. Witolda Pileckiego 59/151,

02-781 Warszawa

Tel: +48 22 780 06 17
Fax: +44 207 691 76 60

E-mail: contact_uk@beryl-med.com

Facebook: Facebook

Instagram: Instagram

Centrum Obsługi Klienta

ul. Sadowa 14, 05-410 Józefów

Tel: +48 22 780 06 37

Tel/Fax: +44 115 970 48 00

E-mail: contact_uk@beryl-med.com