Wyłączny dystrybutor wyrobów medycznych Grena i Serres w Polsce.

O nas

O nas
Doświadczenie na rynku europejskim

O nas

Beryl Med Ltd. jest europejską firmą z wieloletnimi tradycjami działającą na międzynarodowym rynku sprzętu medycznego. Korzenie naszej grupy kapitałowej sięgają końca lat 70-tych, gdy rozpoczęliśmy działalność w zakresie przetwórstwa i obróbki metali. Z końcem lat 80-tych zajęliśmy się dystrybucją sprzętu medycznego i z powodzeniem działamy na tym polu do dziś.

Dbamy o jakość produktów w naszej ofercie
Legalny obrót na terenie UE

Dbamy o jakość produktów w naszej ofercie

Naszą misją i nadrzędnym celem jest dbanie o bezpieczeństwo pacjentów i wygodę użytkowników poprzez najwyższą jakość sprzętu, jaki oferujemy naszym kontrahentom i dlatego współpracujemy tylko z najbardziej uznanymi producentami sprzętu medycznego.

Dobierając produkty do naszej oferty zawsze upewniamy się, że są oznakowane znakiem CE i mogą być legalnie i bezpiecznie wprowadzone do obrotu i użytkowania na terenie UE.

Uznane marki

Współpracujemy z uznanymi markami na świecie dostarczając ich wyroby medyczne na terenie całej Polski. Zarówno my, jak i nasi dostawcy uczestniczą od lat w konferencjach i targach tematycznych, i tam też mogą nas Państwo spotkać.

Nasi specjaliści posiadają niezbędną wiedzę i doświadczenie, tak aby zawsze służyć Państwu profesjonalną pomocą i spełnić Państwa oczekiwania.

Łatwa dostępność

Nasi przedstawiciele handlowi pracują w każdym województwie, docierając do wszystkich szpitali i placówek medycznych.

Dbamy o stałość relacji z naszymi kontrahentami i oferujemy im zawsze najlepsze ceny i najlepsze produkty, dostosowane do ich unikalnych potrzeb.

W dziale Regiony Handlowe znajdą Państwo kontakty do Przedstawicieli Handlowych w swoim województwie.

Nowoczesna technologia

Dobierając produkty do naszej oferty, staramy się zapewnić klientom dostęp do nowoczesnych technologii, które charakteryzują się łatwością w użyciu i bezpieczeństwem dla personelu medycznego i pacjenta.

W dobie operacji laparoskopowych oraz procedur medycznych, które zmierzają do minimalizowania ingerencji w ciało pacjenta podczas operacji, szczególnie ważne jest, aby wyroby medyczne nadążały za tym trendem.

Centrala

ul. Rtm. Witolda Pileckiego 59/151,

02-781 Warszawa

Tel: +48 22 780 06 17
Fax: +44 207 691 76 60

E-mail: contact_uk@beryl-med.com

Facebook: Facebook

Instagram: Instagram

Centrum Obsługi Klienta

ul. Sadowa 14, 05-410 Józefów

Tel: +48 22 780 06 37

Tel/Fax: +44 115 970 48 00

E-mail: contact_uk@beryl-med.com