Wyłączny dystrybutor wyrobów medycznych Grena i Serres w Polsce.

Aktualności przedsiębiorstwa

Informujemy, że byliśmy obecni podczas Uro-onkologicznych warsztów laparoskopowych 3D, które odbyły się w dn. 7 - 8 października 2020 r. w Siedlcach.Organizatorem warsztatów był Oddział Urologii i Onkologii Urologicznej Mazowieckiego Szpitala Wojewódzkiego im. św. Jana Pawła II w Siedlcach Sp. z o.o.

Celem warsztatów było uczestnictwo w ciągu dwóch dni w laparoskopowych operacjach uro-onkologicznym w technice 3D z wykorzystaniem robotycznego pozycjonera Viky do kamery .

Program warsztatów obejmował aktywny udział uczestników na sali operacyjnej, a także wymianę opinii i doświadczeń dotyczących minimalnie inwazyjnych technik laparoskopowych w urologii i uro-onkologii.

Więcej szczegółów znajdziecie Państwo na stronie warsztatów stronie warsztatów.

W trakcie wydarzenia zaprezentowaliśmy naszą ofertę produktów, m.in. robotyczne pozycjonery laparoskopowe, trokary, jednorazowe narzędzia laparoskopowe i bipolarne.

O kolejnej edycji poinformujemy wkrótce.


Nadchodzące konferencje

Brak wydarzeń
Ostatnie wydarzenia i aktualności

Aktualności

13 kwiecień 2021

13/04/2021 Beryl Med uczestniczył w warsztatach online, organizowanych przez European Robotic Institue w porozumieniu z Prostatazentrum Nordwest (PZNW) in Gronau, Germany.

W czasie warsztatów lekarze mieli możliwość uczestniczyć w dwóch sesjach online, w których wykonano radykalną prostatektomię wspomaganą robotem (RARP) przy użyciu klipsów polimerowych Grena Click'V Plus.

Czytaj dalej...

11 kwiecień 2021

Oferta klipsownic laparoskopowych Vclip® i LigaV® powiększyła się niedawno o nowe, długo oczekiwane produkty: nowe klipsownice laparoskopowe z rodziny OmniFinger™ do klipsów tytanowych, klipsownice 25° do klipsów tytanowych. Nowości można znaleźć również w ofercie klipsownic laparoskopowych do klipsów polimerowych Click'aV®: nowa uniwersalna klipsownica laparoskopowa, jak również nowa klipsownica laparoskopowa z systemem kontroli docisku H•E•R•O™ do klipsów polimerowych.

Czytaj dalej...

Centrala

1st Floor 26 Fouberts Place, Londyn W1F 7PP, Wielka Brytania

Tel: +44 207 617 75 23
Fax: +44 207 691 76 60

E-mail: contact@beryl-med.com

Centrum Obsługi Klienta

Chelsea House, Chelsea Street, Nottingham, Nottinghamshire, NG7 7HP, Wielka Brytania

Tel: +48 22 780 06 37

Tel/Fax: +44 115 847 34 43

E-mail: contact@beryl-med.com