Wyłączny dystrybutor wyrobów medycznych Grena i Serres w Polsce.

Aktualności przedsiębiorstwa

Słuchamy Państwa potrzeb w tym trudnym czasie pandemii, kiedy ochrona własnego zdrowia stała się zagadnieniem nr 1 zarówno wśród pacjentów, jak i środowiska lekarskiego.

Pragniemy poinformować, że w naszym asortymencie pojawiły się jednorazowe maseczki ochronne, które pozwolą na skuteczną ochronę dróg oddechowych.

Maska medyczna typu I jest przeznaczona do stosowania u pacjentów i innych osób w celu zmniejszenia ryzyka rozprzestrzeniania się infekcji, szczególnie w sytuacji epidemii lub pandemii.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami, których znajdą Państwo w każdym województwie w kraju.


Nadchodzące konferencje

Brak wydarzeń
Ostatnie wydarzenia i aktualności

Aktualności

13 kwiecień 2021

13/04/2021 Beryl Med uczestniczył w warsztatach online, organizowanych przez European Robotic Institue w porozumieniu z Prostatazentrum Nordwest (PZNW) in Gronau, Germany.

W czasie warsztatów lekarze mieli możliwość uczestniczyć w dwóch sesjach online, w których wykonano radykalną prostatektomię wspomaganą robotem (RARP) przy użyciu klipsów polimerowych Grena Click'V Plus.

Czytaj dalej...

11 kwiecień 2021

Oferta klipsownic laparoskopowych Vclip® i LigaV® powiększyła się niedawno o nowe, długo oczekiwane produkty: nowe klipsownice laparoskopowe z rodziny OmniFinger™ do klipsów tytanowych, klipsownice 25° do klipsów tytanowych. Nowości można znaleźć również w ofercie klipsownic laparoskopowych do klipsów polimerowych Click'aV®: nowa uniwersalna klipsownica laparoskopowa, jak również nowa klipsownica laparoskopowa z systemem kontroli docisku H•E•R•O™ do klipsów polimerowych.

Czytaj dalej...

Centrala

1st Floor 26 Fouberts Place, Londyn W1F 7PP, Wielka Brytania

Tel: +44 207 617 75 23
Fax: +44 207 691 76 60

E-mail: contact@beryl-med.com

Centrum Obsługi Klienta

Chelsea House, Chelsea Street, Nottingham, Nottinghamshire, NG7 7HP, Wielka Brytania

Tel: +48 22 780 06 37

Tel/Fax: +44 115 847 34 43

E-mail: contact@beryl-med.com