Wyłączny dystrybutor wyrobów medycznych Grena i Serres w Polsce.

Aktualności przedsiębiorstwa

Informujemy, że byliśmy obecni na XI Konferencji Naukowej "Chirurgia 2020 - co nowego?", która miała miejsce w dn. 21 - 22 lutego 2019 w Łodzi.
Wydarzenie organizowane było ponownie pod przewodnictwem prof. dr hab. n. med. Adama Dzikiego.

Podczas dwóch dni uczestnicy konferencji zapoznali się z najnowszymi osiągnięciami w najważniejszych dyscyplinach zabiegowych. Najwybitniejsi polscy specjaliści, autorytety w poszczególnych dziedzinach chirurgicznych wygłosili wykłady, a zaproszeni znawcy poszczególnych dziedzin zabiegowych podzielili się swoimi spostrzeżeniami dotyczącymi naukowych osiągnięć, które miały miejsce w minionym roku m.in.: w chirurgii żołądka, jelita grubego, trzustki, wątroby, chirurgii endokrynologicznej, chirurgii przepuklin.

Podczas wydarzenia prezentowaliśmy naszą ofertę produktów, m.in. robotyczne pozycjonery laparoskopowe, trokary, narzędzia laparoskopowe jednorazowe oraz nowość - klipsownicę endoskopową z artykulacją OMNIfinger™. Dziękujemy za zainteresowanie naszymi produktami i odwiedzenie naszego stoiska!

Po szczegółowe informacje zapraszamy na stronę organizatora.

Zdjęcia z konferencji "Chirurgia 2020 - co nowego?" w Łodzi - Luty 2020


Nadchodzące konferencje

Brak wydarzeń
Ostatnie wydarzenia i aktualności

Aktualności

13 kwiecień 2021

13/04/2021 Beryl Med uczestniczył w warsztatach online, organizowanych przez European Robotic Institue w porozumieniu z Prostatazentrum Nordwest (PZNW) in Gronau, Germany.

W czasie warsztatów lekarze mieli możliwość uczestniczyć w dwóch sesjach online, w których wykonano radykalną prostatektomię wspomaganą robotem (RARP) przy użyciu klipsów polimerowych Grena Click'V Plus.

Czytaj dalej...

11 kwiecień 2021

Oferta klipsownic laparoskopowych Vclip® i LigaV® powiększyła się niedawno o nowe, długo oczekiwane produkty: nowe klipsownice laparoskopowe z rodziny OmniFinger™ do klipsów tytanowych, klipsownice 25° do klipsów tytanowych. Nowości można znaleźć również w ofercie klipsownic laparoskopowych do klipsów polimerowych Click'aV®: nowa uniwersalna klipsownica laparoskopowa, jak również nowa klipsownica laparoskopowa z systemem kontroli docisku H•E•R•O™ do klipsów polimerowych.

Czytaj dalej...

Centrala

1st Floor 26 Fouberts Place, Londyn W1F 7PP, Wielka Brytania

Tel: +44 207 617 75 23
Fax: +44 207 691 76 60

E-mail: contact@beryl-med.com

Centrum Obsługi Klienta

Chelsea House, Chelsea Street, Nottingham, Nottinghamshire, NG7 7HP, Wielka Brytania

Tel: +48 22 780 06 37

Tel/Fax: +44 115 847 34 43

E-mail: contact@beryl-med.com